2011 рік

Демократичні засади формування та діяльності органів публічної влади

Круглий стіл

14 жовтня 2011 року кафедрою конституційного права України спільно з науково-дослідним інститутом «Правознавство» за підтримки профкому та студентського самоврядування вишу у Національному університеті «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» було проведено засідання круглого столу на тему: «Демократичні засади формування та діяльності органів публічної влади».

Круглий стіл проводився в рамках «Всеукраїнського тижня права», що присвячувався 15-річниці прийняття Конституції України. Основною метою зазначеного заходу стало обговорення серед студентів проблем народовладдя, демократичних засад формування та діяльності органів публічної влади, можливості внесення змін до законодавства з метою посилення громадського контролю над виборними органами, а також інших актуальних проблем теорії та практики демократії.

Відкрив засідання круглого столу асистент кафедри конституційного права України к.ю.н., асистент кафедри конституційного права України Ткаченко Євгеній Володимирович. В обговоренні проблемних питань взяли участь представники різних факультетів Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», висвітливши в своїх доповідях, зокрема, дискусійні положення чинного законодавства, пов’язані з проведенням виборів та референдумів, питання демократизації діяльності органів публічної влади, їх взаємодії, окремі аспекти діяльності органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.

Збірка наукових доповідей

Фотогалерея